ЦГНТБ ГМК
ГЛАВНАЯ
О БИБЛИОТЕКЕ
ПАРТНЕРЫ
ССЫЛКИ
КОНТАКТЫ
в нашем каталоге
283091
записей


Задать вопрос

Реклама

Авторские книги Стасовский Ю.Н. Хотим предложить Вам на нашем сайте книгу Стасовский Ю.Н. "Проектирование современных производств обработки металлов давлением: Учебник."
Купить здесь.


Мироненко М.А. "Менеджмент ощадливого виробництва"
Купить здесь.Научно-технический и производственный журнал «Металлургическая и горнорудная промышленность» Единственное в Украине специализированное издание, освящающее все проблемы ГМК. Журнал имеет государственную и зарубежную сферу распространения. Главная задача журнала – рекламная поддержка передовых технологий, публикация информации о новейших научно-технических достижениях.


Интернет магазин бытовой техники и электроники. Доставка по Украине

Интернет магазин бытовой техники и электроники Mega-Mart

Профсоюз металлургов и горняков Украины

Металлургический государственный музей Украины
Инновационный центр СЛАЛЕН. Помощь изобретателям.


 
 
 


ТИТАРЕНКО МАРІЯ ІВАНІВНА

  Директора бібліотеки  // ТИТАРЕНКО МАРІЯ ІВАНІВНА

ТИТАРЕНКО МАРІЯ ІВАНІВНА

Титаренко Марія Іванівна народилася в Солонянському районі Дніпропетровської області. Бібліотечний шлях початку в Дніпродзержинській масовій бібліотеці. Незабаром переїхала до Дніпропетровська і прийшла в нашу рідну бібліотеку. Займала посаду завідувача відділом обслуговування, а з 1985 року стала директором бібліотеки і займала цю посаду до 1995 року, від нас і пішла на пенсію.

Керувати колективом - робота настільки цікава, наскільки й складна. У кожного свій характер і відповідальна ділянка роботи. На щастя, у спадок Марії Іванівні від свого попередника дістався вміло сформований колектив високопрофесійних кадрів, які працюють в бібліотеці не один десяток років. Для неї колектив - не абстрактна поняття, в ньому вона знає кожну людину з її заслугами і недоліками і невідкладними проблемами.

У 1985 році за високі показники роботи бібліотека наказом Міністерства віднесена до 2 групи по оплаті праці, і це заслуга, в першу чергу, директора. Отримання досить високою групи дає поштовх для подальшого розвитку бібліотеки. Збільшуються штати, структура бібліотеки змінюється і вже наближається до існуючої в даний час. З'являються нові форми роботи та пропаганди фонду (Дні інформації, Дні спеціаліста).

Титаренко Марія Іванівна - турботлива берегиня бібліотечних скарбів, господиня бібліотеки в повному розумінні цього слова, людина, яка вміло поєднував знання і титанічне працьовитість.

За час її керівництва було здійснено капітальний ремонт бібліотеки, придбано бібліотечне обладнання. Завдяки її зусиллям бібліотека значно поліпшила матеріально-технічну базу, було повністю замінено бібліотечне обладнання: стелажі, вітрини, кафедри, наочне оформлення читального залу і відділів.

Марія Іванівна була завжди комунікабельна і доступна в спілкуванні, мала заслужений авторитет в колективі. Вона завжди з колективом: її можна було побачити і при перестановці фонду, і на абонементі поруч з бібліотекарем, а в святкові дні вона любила пожартувати і посміятися від душі.

Марія Іванівна - здатний, умілий адміністратор, господарник, і завжди була націлена на допомогу людині. З нею можна було поділитися своїми життєвими проблемами, «поплакатися в жилетку», вона не залишала своїх співробітників без підтримки в скрутну хвилину. Була дуже уважна до людей, наполеглива, цілеспрямована, людина, яка завжди доводив справу до кінця, розуміла свою відповідальність перед колективом і всіма шляхами намагалася вирішити виробничі проблеми найбільш ефективно для колективу. Будучи на пенсії, Марія Іванівна часто приходила в бібліотеку, брала участь в її житті.

Світла пам'ять про неї збережеться в наших серцях.


Расширенный поиск РАСШИРЕННЫЙ ПОИСК

Переводы ПЕРЕВОДЫ

Подборки ПОДБОРКИ

Фонд книг ЦГНТБ ГМК Украины КНИГИ

Фонд аналитических описаний ЦГНТБ ГМК Украины АНАЛИТИЧЕСКИЕ ОПИСАНИЯ

Фонд стандартов ЦГНТБ ГМК Украины СТАНДАРТЫ

Фонд патентов ЦГНТБ ГМК Украины ПАТЕНТЫРеклама

ГЛАВНАЯ    О БИБЛИОТЕКЕ    ПАРТНЕРЫ    ССЫЛКИ    КОНТАКТЫ   
Copyrights © ЦГНТБ ГМК Украины 2000-2021
Design and programming by Lemaryn