ЦГНТБ ГМК
ГЛАВНАЯ
О БИБЛИОТЕКЕ
ПАРТНЕРЫ
ССЫЛКИ
КОНТАКТЫ
в нашем каталоге
283091
записей


Задать вопрос

Реклама

Авторские книги Стасовский Ю.Н. Хотим предложить Вам на нашем сайте книгу Стасовский Ю.Н. "Проектирование современных производств обработки металлов давлением: Учебник."
Купить здесь.


Мироненко М.А. "Менеджмент ощадливого виробництва"
Купить здесь.Научно-технический и производственный журнал «Металлургическая и горнорудная промышленность» Единственное в Украине специализированное издание, освящающее все проблемы ГМК. Журнал имеет государственную и зарубежную сферу распространения. Главная задача журнала – рекламная поддержка передовых технологий, публикация информации о новейших научно-технических достижениях.


Интернет магазин бытовой техники и электроники. Доставка по Украине

Интернет магазин бытовой техники и электроники Mega-Mart

Профсоюз металлургов и горняков Украины

Металлургический государственный музей Украины
Инновационный центр СЛАЛЕН. Помощь изобретателям.


 
 
 


ЖАРСЬКА ЛІДІЯ ПЕТРІВНА

  Директора бібліотеки  // ЖАРСЬКА ЛІДІЯ ПЕТРІВНА

ЖАРСЬКА ЛІДІЯ ПЕТРІВНА

 У 2002 році Лідія Петрівна Жарська прийняла естафету директорства ЦДНТБ ГМК України. Вона пройшла в бібліотеці шлях від методиста, завідуючої відділом обслуговування, завідуючої відділом спеціальних видів літератури, заступника директора, а в 2002 році Лідія Петрівна стала директором бібліотеки. Незважаючи на те що вона була на посаді директора лише чотири роки, внесла вагомий вклад в розвиток бібліотеки. Під час її роботи значно пожвавилася методична діяльність ЦГНТБ, проводиться більше масових заходів, зміцнилися контакти з фахівцями підприємств галузі. Як людина, вона приділяла значну увагу особистому житті співробітників, часто цікавилася, все добре у людини в житті і вдома.

Лідія Петрівна серйозний, уважний керівник, всією душею вросла в рідний колектив. У спілкуванні завжди простий, доброзичливий, чуйний, працьовитий, тактовна людина. Вона намагалася не допускати конфлікти в колективі. Свій багатий досвід роботи вона передавала новому поколінню бібліотекарів, вчила працювати професійно, багато уваги приділяла діалогу «бібліотекар - читач», не допускала грубість, була цілеспрямованою людиною. І зараз вона буває в бібліотеці, жваво цікавиться роботою, зауважує зміни, буває на загальнобібліотечних заходах. Як і раніше, вона сповнена запалу й оптимізму, турботи і розуміння.


Расширенный поиск РАСШИРЕННЫЙ ПОИСК

Переводы ПЕРЕВОДЫ

Подборки ПОДБОРКИ

Фонд книг ЦГНТБ ГМК Украины КНИГИ

Фонд аналитических описаний ЦГНТБ ГМК Украины АНАЛИТИЧЕСКИЕ ОПИСАНИЯ

Фонд стандартов ЦГНТБ ГМК Украины СТАНДАРТЫ

Фонд патентов ЦГНТБ ГМК Украины ПАТЕНТЫРеклама

ГЛАВНАЯ    О БИБЛИОТЕКЕ    ПАРТНЕРЫ    ССЫЛКИ    КОНТАКТЫ   
Copyrights © ЦГНТБ ГМК Украины 2000-2021
Design and programming by Lemaryn