ЦГНТБ ГМК
ГЛАВНАЯ
О БИБЛИОТЕКЕ
ПАРТНЕРЫ
ССЫЛКИ
КОНТАКТЫ
в нашем каталоге
283091
записей


Задать вопрос

Реклама

Авторские книги Стасовский Ю.Н. Хотим предложить Вам на нашем сайте книгу Стасовский Ю.Н. "Проектирование современных производств обработки металлов давлением: Учебник."
Купить здесь.


Мироненко М.А. "Менеджмент ощадливого виробництва"
Купить здесь.Научно-технический и производственный журнал «Металлургическая и горнорудная промышленность» Единственное в Украине специализированное издание, освящающее все проблемы ГМК. Журнал имеет государственную и зарубежную сферу распространения. Главная задача журнала – рекламная поддержка передовых технологий, публикация информации о новейших научно-технических достижениях.


Интернет магазин бытовой техники и электроники. Доставка по Украине

Интернет магазин бытовой техники и электроники Mega-Mart

Профсоюз металлургов и горняков Украины

Металлургический государственный музей Украины
Инновационный центр СЛАЛЕН. Помощь изобретателям.


 
 
 


ЄРМІЛОВА ТАМАРА НОЇВНА

  Директора бібліотеки  // ЄРМІЛОВА ТАМАРА НОЇВНА

ЄРМІЛОВА ТАМАРА НОЇВНА

Єрмілова Тамара Ноевна стала директором бібліотеки в 1995 році. Закінчивши Томський педагогічний інститут, педагогом вона не стала, а стала бібліотекарем, хоча педагогічні здібності в нагоді Тамарі Ноевне роботі.

         У ЦНТБ прийшла методистом. За час роботи пройшла весь ланцюжок бібліотечної праці. Була завідуючою читальним залом, відділом комплектування, заступником директора, а в 1995 році Тамара Ноевна стала директором бібліотеки і займала цю посаду до 2002 року. Тамара Ноевна завжди наставляла: «Імідж нашої бібліотеки залежить не від фінансування, а саме від нас. Активно беріть участь в житті бібліотеки, несіть потрібну інформацію кожному користувачеві, і ви побачите, що станете самими почесними людьми в колективі ».

         За цей час бібліотека отримала статус державної, стала самостійною, придбала сучасну назву - Центральна державна науково-технічна бібліотека гірничо-металургійного комплексу України. Незважаючи на важку економічну ситуацію в країні бібліотека не тільки зберегла свою значимість, а й зміцнила її.

З її призначенням на посаду директора почалося впровадження інноваційних процесів в роботі, комп'ютеризація, розвиток додаткових послуг бібліотеки. У цей час багато доводилося починати заново, освоювати нові методи роботи. Але цього керівнику вирішення складних завдань було по плечу.

За 7 років на посаді директора Тамара Ноевна проявила неабиякі організаторські здібності. У важкі для бібліотеки 90-ті роки при відсутності здебільшого бюджетного фінансування вона показала себе грамотним менеджером і «міцним господарником». У ці роки бібліотеці вдалося не тільки вижити, але зберегти і поповнювати фонд, розвиватися далі, відремонтувати приміщення. Зайнявши відповідальну посаду, Тамара Ноевна розуміла, що в інформаційний час загальної комп'ютеризації та Інтернету бібліотеці необхідна сучасна техніка. У той час в бібліотеці був єдиний старенький комп'ютер, де був заснований електронний каталог, але якщо людина чогось дуже сильно хоче, він завжди досягає поставленої мети. Тамара Ноевна зуміла шляхом зразкового обслуговування користувачів, виданням інформаційних матеріалів бібліотеки, публікаціями в пресі, кропіткою роботою довести керівництву Міністерства, що належне фінансування бібліотеки сприяє поліпшенню роботи та іміджу установи. За порівняно короткий час вдалося почати комп'ютеризацію, впровадити автоматизацію бібліотечних процесів, створити локальні бази даних по металургії, автоматизовану систему з метою розвитку інформаційних технологій.

Її компетентність, впевненість в собі, професіоналізм, любов до своєї справи, а головне, цілеспрямованість допомогли колективу вистояти, змінити не тільки діяльність бібліотеки в нових економічних умовах, але і психологію людей.

Т.Н. Єрмілова була керівником авторитарного типу, багато співробітників згадують про неї, як про людину принципову, вимогливому, який міг не тільки надихнути колектив, а й підтримати в потрібний момент.


Расширенный поиск РАСШИРЕННЫЙ ПОИСК

Переводы ПЕРЕВОДЫ

Подборки ПОДБОРКИ

Фонд книг ЦГНТБ ГМК Украины КНИГИ

Фонд аналитических описаний ЦГНТБ ГМК Украины АНАЛИТИЧЕСКИЕ ОПИСАНИЯ

Фонд стандартов ЦГНТБ ГМК Украины СТАНДАРТЫ

Фонд патентов ЦГНТБ ГМК Украины ПАТЕНТЫРеклама

ГЛАВНАЯ    О БИБЛИОТЕКЕ    ПАРТНЕРЫ    ССЫЛКИ    КОНТАКТЫ   
Copyrights © ЦГНТБ ГМК Украины 2000-2021
Design and programming by Lemaryn