ЦГНТБ ГМК
ГЛАВНАЯ
О БИБЛИОТЕКЕ
ПАРТНЕРЫ
ССЫЛКИ
КОНТАКТЫ
в нашем каталоге
283091
записей


Задать вопрос

Реклама

Авторские книги Стасовский Ю.Н. Хотим предложить Вам на нашем сайте книгу Стасовский Ю.Н. "Проектирование современных производств обработки металлов давлением: Учебник."
Купить здесь.


Мироненко М.А. "Менеджмент ощадливого виробництва"
Купить здесь.Научно-технический и производственный журнал «Металлургическая и горнорудная промышленность» Единственное в Украине специализированное издание, освящающее все проблемы ГМК. Журнал имеет государственную и зарубежную сферу распространения. Главная задача журнала – рекламная поддержка передовых технологий, публикация информации о новейших научно-технических достижениях.


Интернет магазин бытовой техники и электроники. Доставка по Украине

Интернет магазин бытовой техники и электроники Mega-Mart

Профсоюз металлургов и горняков Украины

Металлургический государственный музей Украины
Инновационный центр СЛАЛЕН. Помощь изобретателям.


 
 
Указатель РАЗДЕЛЫ  //  Клуб Буккроссинга  //  Статьи о буккроссинге  //  Буккросинг - нова розвага для шанувальників літератури

Буккросинг - нова розвага для шанувальників літератури


Якщо Ви вирішили поділитися цікавим виданням - просто лишіть його у магазині чи на столі у кав´ярні. Місцезнаходження чтива помістіть на спеціальний сайт в Інтернеті. У такий спосіб Ви зможете не тільки поділитися улюбленим твором з іншими, а й уполювати щось цікаве для себе. Прочитав сам - дай почитати іншому. Таку ідею сповідують учасники нового для України руху Буккросинг. Кожний охочий може поділитись улюбленою книжкою. Для цього потрібно зареєструвати її в інтернеті і - залишити в людному місці. А далі чтиво саме змінюватиме власників. Один із організаторів руху розповідає, що свою першу книжку залишив у кав´ярні ще взимку. І був дуже здивований, коли випадково знайшов видання на тому ж місці - але вже із підписами трьох інших людей.
Артем Зелений, організатор буккросингу:


- Наша задача полягає в тому, щоби зробити цей процес цікавим. Це має бути якесь певне полювання з одного боку, тому можна залишати книжку де завгодно. З іншого боку, на етапі організації цього руху, все таки, людина має знати чітко місце, де вона може прийти, залишити книжку або взяти почитати цю книжку.
Загалом Києвом блукають вже більше 20 таких книжок. На них полюють не менше півсотні мисливців на літературу. Раїса - одна з них - каже, що дізналася про буккросинг випадково. На її переконання, головна ідея - не позбутися нудної книжки, а поділитися чимось дійсно цікавим.
Раїса Лемішко, учасник руху буккросинг:


- Якщо ти прочитав книжку і вона тобі сподобалась, якщо ні - не відпускаєш. Тобто це можна сказати, як читання по рекомендації, і якісне читання.
Леся Коваль, президент форуму видавців каже - чула про буккросинг давно. Щоправда, лише за кордоном. Там, за її словами, це дуже поширене явище. Коли жінка дізналася про існування руху в Україні, захопилася втіленням дитячого буккросингу. У такий спосіб, переконана видавець, до книги можна привернути більше охочих.
Олександра Коваль, президент форуму видавців:


- Буккросинг, як такий дуже громадський і дуже демократичний рух зможе це зробити, тому що він нікому нічого не нав´язує, люди беруть участь в ньому добровільно. Вони добровільно випускають свої книжки на волю. З тим, щоби якомога більше про них дізналося і їх читало.
Організатори руху кажуть, що більше половини книжок залишаються у читачів. Вони сподіваються, що вже скоро буккросинг існуватиме самостійно, без їхнього втручання.


Цю книжку сьогодні ми відпускаємо на волю. Мисливці-букіністи зможуть її знайти в одній із кав´ярень Києва.

 

 Расширенный поиск РАСШИРЕННЫЙ ПОИСК

Переводы ПЕРЕВОДЫ

Подборки ПОДБОРКИ

Фонд книг ЦГНТБ ГМК Украины КНИГИ

Фонд аналитических описаний ЦГНТБ ГМК Украины АНАЛИТИЧЕСКИЕ ОПИСАНИЯ

Фонд стандартов ЦГНТБ ГМК Украины СТАНДАРТЫ

Фонд патентов ЦГНТБ ГМК Украины ПАТЕНТЫРеклама

ГЛАВНАЯ    О БИБЛИОТЕКЕ    ПАРТНЕРЫ    ССЫЛКИ    КОНТАКТЫ   
Copyrights © ЦГНТБ ГМК Украины 2000-2021
Design and programming by Lemaryn